Hrvatski kup 2018/2019.

BSK ispao u pretkolu Hrvatskog kupa

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Vukovar 1991 iznenadio BSK i zasluženo se plasirao u 1. kolo Hrvatskog nogometnog kupa.

Ivica RadošTrener | Vukovar 1991
Izuzetno sam sretan i zadovoljan jer smo prošli pretkolo kupa preko velikog favorita BSK-a. Utakmica nam je došla u nezgodan tren s obzirom na igrački kadar s kojim raspolažemo, imali smo nekoliko ozlijeđenih igrača. Ono što je bilo zadivljujuće u prvom poluvremenu je da smo uputili 9 udaraca na protivnička vrata, imali smo 5 čistih prilika. U drugom poluvremenu smo također bili dobri ali je i domaćin imao dvije grede. Nakon 0:0 niti u produžecima nije bilo golova a onda su prije izvođenja jedanaesteraca igrači došli do mene jer sam isključen u 89. minuti zbog prigovora nakon, po meni ne dosuđenog kaznenog udarca za nas, i čak 8 igrača je reklo da želi pucati penal, mi smo promašili 1 a domaćin 2 penala. Svi igrači i na terenu i na klupi disali su kao jedan i pokazali su da su prava klapa. Sada čekamo nastavak kupa, odnosno očekujemo da dobijemo prvoligaša što će biti sigurno veliki poticaj za nas i nadamo se da ćemo privući ljude da dođu i vide ove mlade dečke te da ih podrže bez obzira s kim budemo igrali
Denis Krstanović
Denis KrstanovićTrener | NK BSK
Apsolutno zaslužen poraz, odigrali smo ispod svake razine. Uveli smo 7 novih igača jer smo željeli proširiti kadar za nadolazeće utakmice s natjecateljskim podražajem, a i neki igrači su imali lakše ozlijede. Nikako se nije radilo o podcjenjivanju Vukovara. Momčad koje je istrčala protiv Vukovara je u 90% slučaja iznijela natjecanje u 3.HNL i nije bilo za očekivati da se neće moći nositi s protivnikom. Prilika u kupu je nažalost propuštena, ali primarni cilj je prvenstvo u iznimno jakoj i izjednačenoj 2. HNL.